Ratowniki z Olka! UWM :)

Katedra Medycyny Ratunkowej poleca Chomikuj.pl Największa baza testów w Internecie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2015-04-10 21:26:28

erka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-17
Posty: 5
Punktów :   

Jakie buty?

Witajcie. Co prawda jest już wiosna, ale pogodę mamy doprawdy zmienną. Nie wiem czy inwestować raczej w adidasy czy trampki czy w tego typu buty http://www.eobuwie.com.pl/damskie/kozak … botki.html Jak sądzicie? Na początku roku zamierzałam kupić sobie kozaki, bo moje poprzednie niestety się troszeczkę rozleciały. Jednak postanowiłam zanieść je do szewca i udało mu się je naprawić. Tak więc zarzuciłam pomysł kupna. Teraz jednak na wysokie kozaki jest za ciepło, na trampki za zimno. I nie wiem - kupować te botki czy sobie odpuścić? Jak sądzicie? Ja się mimo wszystko nastawiam na jakiś zakup, bo w ogóle cierpię na deficyt butów. Pozostaje tylko kwestia "jakie kupić". Doradźcie.

Offline

 

#2 2016-03-14 13:47:47

grafitowa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-03-14
Posty: 3
Punktów :   

Re: Jakie buty?

no botki to chyba dobra opcja na taką przejściową porę roku, też się za jakimiś fajnymi rozglądam

Offline

 

#3 2016-09-10 19:59:45

marcelon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-21
Posty: 7
Punktów :   

Re: Jakie buty?

Moja żona lubi oficerki, albo inne buty, ale koniecznie z niewielkim obcasem lub w ogóle płaskie. Niestety czy też stety to dla niej najwygodniejsza opcja. Kiedyś namawiałem ja na jakięs buty na obcasie, wiecie kozaki czy coś w tym stylu, tłumacząc że fajnie wyglądają takie zestawienia np. z takimi zakolanówkami http://magmac.pl/31-skarpetki-damskie-z … -kolanowki Niestety ona jest uparta i nadal się upiera. Przy jej niskim wzroście takie wojskowe buty ją dodatkowo przytlaczają. Ja jestem jednak zdania, że chociaż maly obcas może zdziałać cuda, a już zwłaszcza jak się ma 160 wzrostu, ale co ja tam wiem...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl