Ratowniki z Olka! UWM :)

Katedra Medycyny Ratunkowej poleca Chomikuj.pl Największa baza testów w Internecie


#1 2013-07-06 18:32:35

 Jaskułka

Użytkownik

6859515
Zarejestrowany: 2011-01-26
Posty: 40
Punktów :   

Forum umarło :(

Chciałam pogratulować naszym RATOWNIKOM zdania egzaminu zawodowego, 3majcie za nas kciuki we wrześniu
Może wymieniajmy się informacjami co sobie powtarzamy, czy w ogóle sie uczymy, nie moze być tak, że forum umarło:( to nie studia tworzyły społeczność tylko społecznośc studia!!! odzywajcie się Robaczki bo tak smutno patrzeć. Kto jaki plany na wakacjie? Czy Ratownicy znaleźli staż? to ważne bo nas też to prawdopodobnie czeka:)
Dziewczynki, co z pielęgniarstwem?? 9go o 13 ogłosza kto się dostał:) Zapisała sie któraś??
Pozdrawiam z mojej wsi:) zapraszam chętnych do odwiedzin, bo przecież jak by nie patrzył są wakacje:) 3majcie się Żuczki, buziaki

P.S.
Marian Ty nie musisz mi  odpowiadać ;p
(wybaczcie, ale wiem ze od niego byłby pierwszy odzew;p)


Jedna jaskUłka wiosny nie czyni...

Offline

 

#2 2013-07-06 20:21:19

 janina

Użytkownik

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2011-01-21
Posty: 302
Punktów :   

Re: Forum umarło :(

teraz to hm.. wakacje? o ile można to nazwać wakacjami.. zepsute są przez tą całą sytuacje.. nie ma chęci na wypoczynek nawet..
a tak przyziemsko bardziej to ja na przykład szykuje sie na ślub i wesele siostry, to już za tydzień. potem poszukwiania pracy będą. bo co więcej pozostało.. ja zapewne wróce do Olsztyna, tam zamieszkam (chcę znowu w akademiku więc jak coś to zapraszam do siebie, zawsze chętnie sie spotkam z Wami). jak już tam będę i znajdę prace to życie stanie sie troszke takie codzienne.. więc jakby nie patrzeć każda nutka "nowości, przygody, czegoś co się będzie działo" mnie uszczęśliwi
zastanawiałem się nad pielęgniarstwem z Wami, ale nie złożyłem - to nie dla mnie, ja chce robic coś co lubie, a to mnie (bez urazy dla nikogo) nie kręci. wole siedzieć za kółkiem albo machać łopatą codziennie

p.s. forum umarło.. tak patrzyłem ostatnimi dniami to zazwyczaj na forum wchodziły tylko te osoby co nie zdały, a i fajnie ze napisałaś, może coś sie ruszy

Offline

 

#3 2013-07-06 21:44:03

 Super Tracz

Użytkownik

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2011-01-22
Posty: 248
Punktów :   

Re: Forum umarło :(

Janina ja już zapewnię Ci "nowości, przygody, czegoś co się będzie działo", obiecuję.
Martuś, ja złożyłam, pewnie nawet jak się teraz nie dostanę to później. Twoja wieś=Moja wieś, zgadać się musimy bo ja za dużo plotek już mam
P.S.
naprawdę chciałam się uczyć..
ale nie robię tego

Ostatnio edytowany przez Super Tracz (2013-07-06 21:47:15)

Offline

 

#4 2013-07-07 10:25:52

 skrzynka

Użytkownik

8889235
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2011-01-21
Posty: 257
Punktów :   

Re: Forum umarło :(

jak to umarło ;p nie umarło.
Ja jestem z wami i wiem że we wrześniu wszyscy zdadzą;) bo należy się to nam po tych 3latach!: )
A jeśli chodzi o wakacje;p to podobnie jak Paweł szykuje się na wesele brata;p poprawiam formę sportową;p
i staram się szaleć ile tylko się da;p wczoraj byłam na koncercie,nie mój typ muzyki ale też się wybawiłam.
A Werka Ty się szykuje na wspólne wakacje w Krynicy Morskiej!: ) bo oczywiście jak będę jechać to wpadam po Ciebie; )
hmm na pielęgniarstwo złożyłam,ale co z nim będzie dowiem się w październiku czy tam naprawdę na nie pójdę;p bo jak wiadomo życie jest nieprzewidywalne.
Pozdrawiam robaczki;p

Offline

 

#5 2013-07-07 12:24:02

 capulla

Użytkownik

6637398
Call me!
Skąd: Górzno k. Brodnicy
Zarejestrowany: 2011-01-23
Posty: 111
Punktów :   

Re: Forum umarło :(

forum nie umarlo bo ciagle ktos zaglada ,hehe a ja nawet sobie troche czytalem, o udarach tak w ramach przypomnienia bo mialem troche watpliwości , ( WOW ze mi sie zachcialo xD) , teraz lecze kaca ;/ bo imprezowac trzeba poki moge bo jak do pracy sezonowej mnie wezma to koniec z zabawa ;/, mam chec, aby na aquapark do plusk pojechac, i to jest moj plan, odwiedzic aquaparki w okolicy, w Sopocie bylem w ostatnia niedziele, w pobliskim Rypinie w srode (ale klamke pocalowalem bo remont xD ) a teraz mnie dziewczyna namawia na Pluski , a teraz lece moze rosołek wychacze i powstane w lozka
bajo ROBACZKI

Offline

 

#6 2013-07-07 21:29:29

 Jaskułka

Użytkownik

6859515
Zarejestrowany: 2011-01-26
Posty: 40
Punktów :   

Re: Forum umarło :(

Wercia, zapomniałam że Ty siedzisz w Szczytnie Robalu;p jak najszybciej musimy się zgadać i odwiedzić w końcu!!!! KONIECZNIE!!!!


Jedna jaskUłka wiosny nie czyni...

Offline

 

#7 2013-07-07 22:09:30

 Super Tracz

Użytkownik

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2011-01-22
Posty: 248
Punktów :   

Re: Forum umarło :(

KONIECZNIE

Offline

 

#8 2013-07-08 11:23:06

echidna

Użytkownik

6344997
Zarejestrowany: 2011-01-21
Posty: 17
Punktów :   

Re: Forum umarło :(

To my z kruszykiem pozdrawiamy was z tatr i zyczymy wszystkim szalonych wakacji

Offline

 

#9 2013-07-08 14:00:38

hayencka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-10
Posty: 32
Punktów :   

Re: Forum umarło :(

lol, 24 ratmedow a forum umarlo;P*
moze w celu rozruszania tego trupa wrzuce suchara:
TWOJA STARA ZMYWA TALERZE BIODROWE.
HAHA, kurwa.
Trzymam kciuki za Was ludzie, pamiejacie: TO TYLKO FORMALNOSC, piszcie kiedy macie terminy! I co tam slychac.
Wpadajcie do Kieźlin jak chcecie:P
* pisze jakby ktos wpadl na genialny pomysl sprostowania tego "łeeee nie pierdol, nie jestesmy itp itd", teraz zajebie banalem (ale prawdziwym): JESTESCIE.

Offline

 

#10 2013-07-10 01:10:02

 lesiu

Użytkownik

1450221
Zarejestrowany: 2011-01-21
Posty: 121
Punktów :   

Re: Forum umarło :(

A ją kurwa siedzę we wladyslawowie i sprzedaje damską biżuterię 14h dziennie 7dni w tygodniu   w sumie po wakacjach wracam do olsztyna i mam nadzieję że jakiś trener personalny się znajdzie   gdyby było wiadomo coś o egzaminach dajcie znać na kom bo raz w tygodniu wchodzę na neta a no i gratki dla nowych ratowników

Offline

 

#11 2013-07-10 20:40:46

Quba

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-31
Posty: 117
Punktów :   

Re: Forum umarło :(

To jest niezły przykład jak nas rozwieje po zakończeniu studiów, Lesiu Władysławowo, Ja Bochum, reszta w domach na wakacjach itd... Dołączam się do gratulacji, ale może pochwalicie się kto już ma wolontariat, czy pracę?

Offline

 

#12 2013-07-11 00:03:29

 Monika

Użytkownik

9843676
Zarejestrowany: 2011-01-22
Posty: 65
Punktów :   

Re: Forum umarło :(

również pozdrawiam z Mielna! no i gratuluję oczywiście  naszym ratownikom Powodzenia i udanych wakacji

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl