Ratowniki z Olka! UWM :)

Katedra Medycyny Ratunkowej poleca Chomikuj.pl Największa baza testów w Internecie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2012-07-09 18:22:53

 Super Tracz

Użytkownik

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2011-01-22
Posty: 248
Punktów :   

Re: Praktyki na pogotowiu PROBLEM

jaka zenua

Offline

 

#17 2012-07-16 11:02:34

rejczel

Gość

Re: Praktyki na pogotowiu PROBLEM

Matryniuk napisał:

Ja nie wiem co z Olsztyńskim Pogotowiem

Udało mi się wkręcić do Węgorzewskiego Falcka. (Chociaż do Falcka trudno sie dostać, byłem zajebiście natrętny i mnie wzięli heh . . .)

W Mrągowie jest szpital co ma własne zespoły wyjazdowe.

Szymon w Brodnicy robi w szpitalu co też ma swoje zespoły wyjazdowe

Lesio chyba też robi w szpitalu w działdowie co ma swoje

Skrzynka złóż papiery może po prostu do szpitali w Olsztynie co mają własne zespoły ratownictwa a olej tą wojewódzka stacje.

Ogólnie w programie praktyk jest błąd. Napisane jest tam, że praktyka w Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Od tego roku nie ma czegoś takiego jak centrum, wojewoda polikwidował (kiedyś było założenie że będą te centra i u mnie w giżycku było do tego roku. Teraz jedynie jest wojewódzka stacja w olsztynie. Która ewidentnie wraz z Uniwersytetem lecą sobie w h** hehe.

Najlepiej moim zdaniem zrobić w szpitalu który ma własne karetki - ambulansy lub wbić jakoś do falcka

CPR istnieje i to w Olsztynie- docelowo mają pod niego podlegać wszystkie ZRM w województwie, a w każdym mieście była dyspozytornia i niestety teraz jakbyście chcieli robić praktyki to muszą by c w CPRze w Olsztynie

 

#18 2012-07-16 12:37:45

Matryniuk

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-21
Posty: 122
Punktów :   

Re: Praktyki na pogotowiu PROBLEM

Ja osobiście robię w Falcku w Węgorzewie i bardzo, bardzo mi się podoba

Węgorzewo to mała mieścina także i oddział Falck w Węgorzewie jest bardzo kameralny Dzięki temu jest swojsko i sympatycznie

Natomiast w Falcku Giżyckim już w progu durna baba powiedziała, że jej nikt nie płaci, żeby wziąć mnie na praktyki. A niech się w dupe pocałuje

Falck falckowi nie równy, mimo, że jest to prywatna firma, to trzeba pytać i są duże szanse, że przyjmą Tymbardziej, że ja wysłałem papiery do głównej siedziby Falcka która mieści się właśnie w Olsztynie na ulicy metalowej.

Oni znają mój przypadek, wiedzą że jestem z UWMu, wiedzą, że był problem z praktykami. Moje papiery są w głównej siedzibie w Olsztynie w regionalnym oddziale Falck i "główny dyrektor" nie robi problemów, jeśli tylko kierownik stacji zgodzi się wziąć na praktyki

Jak będziecie starać się do Falcka to powinniście mieć już łatwiej bo przetarłem szlaki w Falcku ot tak powiem nieskromnie xD (zabrzmiałem jak dr R, o kurwa mać xD hehehe)

Pozdrowionka z najpiękniejszego miasta w Polsce - Giżycka

Aha. Mrągowo ma własne zespoły wyjazdowe, ale 60 km od Olsztyna

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl